Dil Seçimi
Para Birimi Seçimi…. yılında sektöre merhaba diyen Anticogold, girişimci ve yenilikçi vizyon anlayışıyla yaptığı yatırımlar sayesinde sürekli bir büyüme ve arge odaklı hareket etmektedir.

Anticogold’ un kısa süre içerisinde bu denli büyüme göstermesinin en büyük nedeni %100 memnuniyet ilkesini hem müşterileri hem de çalışanları için büyük bir dikkatle uygulamasıdır.

Müşterileri için tüm şeffaf ve net bir çalışma prensibi edinen Anticogold çalışanları, tüm bu disipline bağlı kalarak hissettikleri vizyon ile çalışma motivasyonunu asla kaybetmemektedirler.

Tasarım uzmanı olan Anticogold tecrübeli tasarımcılarıyla binlerce yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürünler tasarlıyor. 

Anticogold takıları, uzman kadrosu tarafından, en kaliteli hammaddeler ile son teknolojiler kullanılarak el emeği ile üretilir.

Anticogold’ un kaliteli üretim sistemi Avrupa Birliği standartlarına tamamen uygun olarak ilerlemektedir.

Anticogold takıları alerji yapmaz. Avrupa birliği BS-EN-1811 standartlarına göre üretilmektedir.

Yeniliğin önde gelen markası olan Anticogold takıları, TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılmaktadır. Ayrıca takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılmaktadır


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.